Saç Ekimi Merkezleri Hakkında

Aytuğlu Hairtrans 4.250 TL

Aytuğlu Hairtrans

Genel Değerlendirme Sonucu :
  • Fiyat
  • Kalite
  • Deneyim

Aytuğlu Hairtrans, Kurucusu Op. Dr. Kemal Aytuğlu önderliğinde Saç Ekimi ve Estetik Cerrahi alanında müşterilerine en üst düzeyde hizmet vermeyi ve memnuniyeti ilke edinmiştir.

Estetik ve Plastik Cerrahi olarak, saç ekiminde 10 yılı aşkın bir tecrübe ile iz bırakmayan slitlerin (kanal açıcıların) geliştirilmesi, saç yönlerine göre kanalların açılması, Türkiye ‘de ilk defa kaş ekiminin gerçekleştirlmesi, FUE yönteminin geliştirilmesinde Mikromotor mikro pançlarının geliştirilmesindeki katkıları ile saç ekiminde doğal sonucun güvencesini sunmaktadır.

Estetik Cerrahide, meme küçültme operasyonlarında, izsiz meme toparlama ve meme küçültme tekniklerini geliştiren tecrübesi ile hastalarının memnuniyetini gözetmektedir.

Dünyada ilk defa yanık ve yara izlerinin saç ekimi ile kapatılmasını gerçekleştiren tecrübenin güveni ile Aytuğlu Hairtrans olarak ekibimizle hastalarımızın hizmetinizdeyiz.

Aytuğlu Hairtrans olarak, hastalarımızın karşılanıp konaklama ihtiyaçları da dahil olmak üzere, her türlü memnuniyeti temel ilke olarak edinmiştir.

Siz de bu firma hakkında değerlendirmede bulunun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Değerlendirmeniz