Saç Ekimi Merkezleri Hakkında

Duygu Hastanesi 3.500 TL

Duygu Hastanesi

Genel Değerlendirme Sonucu :
  • Fiyat
  • Kalite
  • Deneyim
Özel Duygu Hastanesi, 14.09.1997 Küçükköy Cengiz Topel Caddesi üzerinde A bloğunda 6 ve B bloğunda 9 kat olmak üzere toplam 3874m2 kapalı alan olarak inşa edilmiştir.
Hastanemiz; 24 uzman doktor, 2 diş hekimi, 55 sağlık personeli 5 ebe  51 yardımcı hizmetli, 85 idari ve destek hizmetler personeli olmak üzere toplam 220 personel ile hizmet sunmaktadır. Hastanemizde 4 kadın doğum, 3 Çocuk, 2 Dahiliye, 1 Genel Cerrahi, 1 Beyin ve Sinir Cerrahisi, 2 K.B.B , 1 Göz Hastalıkları, 1 Üroloji, 1 Ortopedi ve Travmatoloji, 1 Cildiye, 1 Nöroloji ve 1 Fizik Tedavi, 1 Kardiyoloji, 1 Anesteziyoloji ve Reanimasyon olmak üzere toplam 21 Poliklinik, 3 Ameliyathane , 2 Doğumhane, gelişen teknolojiyle sürekli kendini yenileyen Laboratuar ve Radyoloji Bölümleri bulunmaktadır. 39 Hasta, 4 Erişkin Yoğun Bakım ve 4 Yeni doğan Yoğun Bakım yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir. Ayrıca hastalarımıza daha geniş imkanlarla sağlık hizmeti sunabilmek için kurumumuza yeni branşlar ekleme çalışmalarımız devam etmektedir.
Hastane giriş çıkışı, kayıt-kabul, yataklı servis koridor, klinik koridorları kapalı devre merkezi TV görüntüleme sistemi ile izlenmektedir.
Polikliniklerde müzik yayını ve hastane genelinde anons sistemi mevcuttur.
Muayene, ayaktan veya yatarak tetkik, tanı ve tedavi hizmetleri verilmektedir.
Hastanemiz T.C. Sağlık Mevzuatına tabidir ve bu kanun ve yönetmeliklere uygun olarak çalışmaktadır.
İstanbul’un ve Gaziosmanpaşa’nın saygın ve referans alınan hastanelerinden biri olmak için çalışmalarını sürmektedir. Bölgede ilk TSE İSO 9001 2008 KALİTE BELGESİ ALAN SAĞLIK KURULUŞUDUR.

Siz de bu firma hakkında değerlendirmede bulunun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Değerlendirmeniz