Saç Ekimi Merkezleri Hakkında

Elite World 3.750 TL

Elite World

Genel Değerlendirme Sonucu :
  • Fiyat
  • Kalite
  • Deneyim

Saç ekimi yaptırmaya karar vermeden önce, hastanın doğru merkezi ve doğru uzmanı, doktorun da doğru hastayı seçmesi çok önemlidir. Saç ekiminde gelişen teknoloji ve buluşlara paralel olarak “saç ekimi adayı”nın ilk beklentisi doğal görünümlü saç ekimi dir.

Öncellikle, saç dökülmenizin sebebinin bir dermatolog tarafından değerlendirilip, saç dökülmesinin sebebinin kesin olarak ortaya konması gerekir. Daha sonra saç ekimi de dahil ilaç ve diğer tedavi yöntemleri üzerinde konuşulup doğru tedavinin belirlenmesinde yardım alabilirsiniz. Erkeklerde ve kadınlarda saç dökülmesinin en önemli sebebi kalıtımsal sebepler olmasına rağmen; bağ dokusu hastalıkları, demir ve diğer vitamin eksiklikleri, hormonal bozukluklarda saç dökülmesi ile sonuçlanabilen hastalıklardandır. Her bir sebep için farklı tedavi seçenekleri vardır. Uluslar arası 3M FUE yöntemiyle tamamen doğal sac ekimi yapılabilmektedir. Saç ekim işlemine uygun adayın belirlenmesi önemli bazı kriterlere bağlıdır ( yaş, saç dökülmesi miktarı, saçların alınacağı bölgedeki saç yoğunluğu, genel sağlık durumu gibi). Saç ekim süreci, konusunda uzman hekimlerce yürütülmelidir. Saç ekimi asla şansa bırakılmamalıdır.

ELİTWORLD Saç Ekim Merkezi olarak tüm sorularınızı, danışabileceğiniz, samimi, güler yüzlü ekibimizle hizmetinizdeyiz

ELİT WORLD SAÇ EKİM DANIŞMANLIĞI

Telefon :
+90 216 692 0 333

E-Mail :
info@elitworld.com.tr

Adres :
Sonay Mah. Küçüksu Cad. Dorakent Sok. No:1 1A Blok Kat: 15 Daire No: 109 Ümraniye/İSTANBUL (Ümraniye Carrefour Yanı, Ümraniye Evlendire Dairesi Arkası)

Siz de bu firma hakkında değerlendirmede bulunun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Değerlendirmeniz