Saç Ekimi Merkezleri Hakkında

İstanbul Hair Center 3.000 TL

İstanbul Hair Center

Genel Değerlendirme Sonucu :
  • Fiyat
  • Kalite
  • Deneyim
Sağlıkta Güven Hizmette Kalite

İstanbul Hair Center Saç Ekim Merkezi, saç ekimi ve saç tedavisi yöntemleri ile ilgili  hizmet ve tedavilerin yapılması amacıyla yıllardır  faaliyet gösteren  konusunda uzmanlaşmış ekiple bu güne kadar binlerce saç ekim vakasını başarıyla gerçekleştirmiş, konusunda uzman bir kuruluştur.
Neden İstanbul Hair Center Saç Ekim Merkezini Tercih Etmelisiniz ?
–     Tam teşekküllü hastanede uzman ekiplerle, steril ve güvenli ortamlarda hizmet veriyoruz.
–     Deneyimli, Plastik Cerrahi Uzmanı ve profesyonel ekibi tarafından saç ekiminizi gerçekleştiriyoruz.
–    Saç ekiminde bilimsel yöntemler kullanarak saç naklinizi yapıyoruz.
–    Saç ekiminde dünyada bir çok ülkede bile henüz tam anlamıyla uygulanamayan  FUE yöntemini, kendi bilgi, tecrübemizi de katarak en mükemmel şekilde uyguluyoruz.
–    Donor alanda ve saçlarınızın ekildiği saçsız alanlarda % 100 doğallık sağlamakta uzman doktorumuz ile ekiplerimiz çok başarılı olmaktadırlar.
–    Saç Ekiminde çok önemli bir ayrıntı olan graft sayısı konusunda  garanti vermek diğer saç ekim merkezlerinden bizi ayıran en önemli özelliğimizdir.
Ücretlendirme konusunda hastalarımıza gerçek graft sayılarını yapılan ön muayenelerde tam sayı olarak bildirmek süretiyle surpriz bütçelerle karşılaşmalarını önlüyor , gerçekte ihtiyaçları olan graftlerle doğal saçlarına kavuşturuyoruz
Hastalarımızın gerekli görmeleri halinde Daha once saç ekimi yapılmış hastalarımızın ropörtajlarını seyrettirme veya birebir görüşme olanağı sağlayarak kafanızda kalabilecek sorulara yanıt bulmanızı sağlıyoruz.

Siz de bu firma hakkında değerlendirmede bulunun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Değerlendirmeniz