Saç Ekimi Merkezleri Hakkında

Medicana 6.000 TL

Medicana

Genel Değerlendirme Sonucu :
 • Fiyat
 • Kalite
 • Deneyim
Türkiye’de özel hastaneciliğin öncülerinden olan Medicana Sağlık Grubu olarak; sağlık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda güvenli adımlarla ilerliyoruz. Uluslararası kalite standartlarını temsil eden Joint Commission International Accreditation (JCI) tarafından da denetlenen Medicana Sağlık Grubu olarak en büyük idealimiz, Avrupa Birliği standartlarında sağlık hizmeti vermek ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır.
Yüzünüzdeki gülümsemeyi çoğaltmak ve daim kılmak için çalışan Medicana Sağlık Grubu; Çamlıca, Bahçelievler, Avcılar’daki genel hastanelerimiz, Medicana Bahçelievler Diş, Çiftehavuzlar Diş ve tüm branşların yanı sıra öncelikli onkoloji, kardiyoloji, kalp damar cerrahisi, transplantasyon, tüp bebek merkezleri ile hizmet veren Medicana International İstanbul, Medicana International Ankara ve Medicana Samsun Hastanemiz ile daha da büyüyor, yaygınlaşıyor. Yüzünüzdeki gülümsemeyi daim kılmak için çalışmalarımız devam edecek. Sağlıklı, kaliteli ve güzel bir yaşam dileğiyle…

3 Comments

 1. Merhaba bende saç ektirmek istiyorum.Ankarada yasıyorum şirket tarafından acıbadem siğortam var sac ekimi operasyonunda artı bir indirim oluyormu fiyat 6000tl sabitmi?

  • Merhaba,

   0850 460 6334

   Telefonu arayabilirsiniz.

 2. YANİ 6000 SABİT OLUR MU HERKESİN SAÇ DURUMU AYNI OLURMU

Siz de bu firma hakkında değerlendirmede bulunun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Değerlendirmeniz