Saç Ekimi Merkezleri Hakkında

Transmed 4.500 TL

Transmed

Genel Değerlendirme Sonucu :
  • Fiyat
  • Kalite
  • Deneyim
1994: İstanbul’da, Dr. Melike Külahçı tarafından, saç ve kozmetik cerrahi alanında hizmet sunan uluslararası bir tıp merkezi olarak kuruldu.
1994: Transmed’in medikal ekibi uzun çalışmalar sonucu, saç restorasyon cerrahisinde “Foliküler Ünite Transplantasyonu” gerçekleştirmeye başladı.
1995: Saç nakil cerrahisinde “Mini-Micro Grafting” tekniği uygulanmaya başlandı.
1998: Roma’dan Dr.Giorgio Fischer’in rehberliğinde Liposhaping’e ve Kozmetik Cerrahiye başladı.
1998: Saç restorasyonu ile ilgili web sitemiz kuruldu.
1998: Transmed Medikal Ekibi tarafından geliştirilen saç cerrahisinde “Mega Mix Grafting” tekniğini tanıttı.“Mega Mix Grafting” tekniğinin tanıtımını İtalya’nın Roma şehrinde 1′incisi düzenlenen yıllık ESHRS toplantısında yaptı.
Dr. Melike Külahçı, Transmed’in kurucusu ve Medikal Direktörü olarak ESHRS’ye kurul üyesi olarak katıldı ve ABD Washington DC’de düzenlenen 5′inci yıllık ISHRS toplantısında dersler verdi.
1999: Transmed medikal ekibi Fransa’nın Paris şehrinde 2’incisi düzenlenen yıllık ESHRS toplantısında canlı Mega Mix Grafting operasyonu gerçekleştirdi.
2000: Dünyanın her yerinden 150′den fazla Saç Restorasyon Doktorunun katıldığı 3. yıllık ESHRS toplantısına İstanbul’da ev sahipliği yaptı.
ISHRS (Uluslararası Saç Restorasyon Cerrahisi Derneği), Melike Külahçı’yı ISHRS Kurul Guvernörü olarak seçti.
2009: Reversa & Fast Forward saç tedavisi araştırma ve geliştirme çalışmaları tamamlandı.
2009: Operasyon oda kapasitesi 5’e çıkartıldı.
2010: Dr. Melike Külahçı, Amerika Birleşik Devleti’nde bağımsız bir düzenleyici otorite olarak kurulan Coalition (Bağımsız Saç Restorasyonu Doktorları Koalisyonu) üyesi oldu.
2011: Mayıs ayında, The Next Big Thing Workshop toplantısını düzenlendi. Canlı FUE cerrahisi uygulamalarını 32 ülkeden 110 katılımcı izlemek üzere bir araya geldi.

Siz de bu firma hakkında değerlendirmede bulunun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Değerlendirmeniz