Saç Ekimi Merkezleri Hakkında

Universal Hastaneler Grubu 3.900 TL

Universal Hastaneler Grubu

Genel Değerlendirme Sonucu :
  • Fiyat
  • Kalite
  • Deneyim
1974 yılında kurulan Universal Hastaneler Grubu halen 9 şehirde, 13 hastane ile faaliyet gösteriyor. Grubun İstanbul’daki 5 hastanesine ek olarak Bursa, Diyarbakır, İzmir, Karabük, Konya Ereğli, Manisa, Malatya ve Aydın(Kuşadası)’nda birer hastanesi bulunuyor. Yaklaşık 165.000 metrekare kapalı alanda faaliyet gösteren grubun toplam 1.420 yatak kapasitesi bulunuyor.
Universal Hastaneler Grubu, özellikle kanser ve kanserle ilintili branşların yanı sıra, organ nakli, tüp bebek, kardiyoloji-kalp cerrahisi, ortopedi, beyin cerrahisi ve genetik alanlarında öne çıkıyor. Universal Hastaneler Grubu, JCI, ISO ve TUV sertifikalarına sahip hastaneleri ile hem bilimsel açıdan donanımlı hem de hasta ve hasta yakınlarına her türlü konforu sunan bir kurumdur.
  • Universal Çamlıca Hastanesi
Universal Çamlıca Hastanesi, modern hastanecilik ve sağlık hizmeti anlayışıyla açılmıştır. Gerek tıbbi gereksinimler gerek hasta ve hasta yakını ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmış binasıyla Türkiye’deki en yeni hastanelerden biridir.
42 bin metrekare alan üzerine kurulan Universal Çamlıca Hastanesi’nde, dördü 170 metrekare büyüklüğünde grand suit, 46’sı normal suit olmak üzere toplam 83 hasta odası bulunmaktadır.
Üstün teknoloji cihazları ile donatılan Universal Çamlıca Hastanesi, hastalarımızın en doğru ve en hızlı çözümü bulabilmeleri için farklı disiplinlerin bir araya gelmesinden oluşan, Hastalık Yönetim Merkezleri ile koruyucu sağlık ve rehabilitasyon merkezi olmanın da öncülüğünü yapmaktadır.
7 ameliyathane bulunan Universal Çamlıca Hastanesi’nde 7 cerrahi, 6 dahili, 7 koroner anjiyo, 16 kardiyo vaskuler cerrahi, 8 yeni doğan olmak üzere toplam 44 yoğun bakım odası bulunmaktadır.
İletişim
Telefon : 0216 422 78 39
Adres : Burhaniye Mah. Yunus Emre Sok. No:18 Çamlıca – Üsküdar / İstanbul
  • Universal Taksim Alman Hastanesi
Türkiye’de modern sağlık hizmetleri sunumunda akla gelen ilk özel kurumlardan olan Alman Hastanesi, Universal Hastaneler Grubu bünyesine 1992 yılında katılmış, bu tarihten itibaren 3 yıl süren renovasyon çalışmaları sonucunda hem mimari hem de medikal açıdan yüksek hizmet standartlarına ulaşarak 1995’de yeniden hizmete açılmıştır.
150 yıllık geçmişe sahip Universal Taksim Alman Hastanesi kompleksi 7 ayrı binadan oluşmaktadır.
289 yataklı Universal Taksim Alman Hastanesi’nde 7 ameliyathane, 5 cerrahi yoğun bakım odası, 4 koroner anjiyo yoğun bakım odası, 5 açık kalp yoğun bakım odası ve 13 yeni doğan ve çocuk yoğun bakım odası mevcuttur.
Hastanenin ileri medikal teknoloji ile donatılmış olmasının yanı sıra yatan hasta ve hasta yakınlarına otelcilik hizmetleri sunumuna da oldukça önem verilmektedir. Hasta ve hasta yakınlarına sunulan valeli otopark, önbüro, bellboy, housekeeper, kat ve oda hizmetleri, mini bar, yiyecek içecek departmanı, kafeterya, restoran, halkla ilişkiler, muhasebe, satın alma gibi hizmetlerle modern hastane yönetimi anlayışını uygulamaya geçiren Universal Taksim Alman Hastanesi, bu sayede hastanede tıbbi direktörlüğün, hekim, hemşire ve teknisyen kadrolarının hasta bakım ve tedavisinde çalışmalarını en üst verimlilikte sunmalarına olanak sağlamıştır.
İletişim
Telefon : 0212 293 21 50
Adres : Sıraselviler Cad. No:119 Taksim Beyoğlu / İstanbul
  • Universal Aksaray Hastanesi – Vatan Hastanesi
Vatan Hastanesi adıyla 1977 yılında hizmete açılan Universal Aksaray Hastanesi Universal Hastaneler Grubu’nun ilk hastanesidir.
7349 m2 kapalı alan üzerine kurulu Universal Aksaray Hastanesi 87 hasta yatak kapasitelidir. 5 ameliyathane, 2 dahili yoğun bakım odası, 5 cerrahi yoğun bakım odası, 2 koroner anjiyo yoğun bakım, 5 yeni doğan yoğun bakım odası bulunmaktadır.

İletişim
Telefon : 0212 534 86 00
Adres : Adnan Menderes Bulvarı No:19 Aksaray / İstanbul

Siz de bu firma hakkında değerlendirmede bulunun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Değerlendirmeniz